Grafika Rozlicz PIT w Radzyminie

Na co idą Twoje pieniądze?

Chcesz wiedzieć "Na co idą Twoje pieniądze?". Zachęcamy do odwiedzenia interaktywnej platformy, na której pokazaliśmy, jak skonstruowany jest budżet Gminy Radzymin oraz co i w jakiej wysokości jest finansowane z Twoich podatków. Za pomocą suwaka możesz ustawić wysokość swoich dochodów brutto, by zobaczyć jaka część Twojego podatku PIT, która trafia do budżetu gminy Radzymin, finansuje poszczególne kategorie wydatków.

Interaktywna platforma „Na co idą moje pieniądze” - sprawdź na przykładzie z 2021 roku. 

Rozlicz PIT w Radzyminie!

Sprawdź, jak Twoje dochody brutto wpływają na stan finansowy gminy. Zobacz, ile z Twojego podatku PIT trafia na drogi, szkoły czy administrację publiczną. Jeśli jeszcze nie płacisz podatków w Gminie Radzymin, mamy nadzieję, że portal "Na co idą moje pieniądze" skutecznie Cię przekona, że warto to zrobić już teraz. Wystarczy, że w PIT składanym do urzędu skarbowego wskażesz Gminę Radzymin jako miejsce swojego zamieszkania.  Nie musisz być tu zameldowany - wystarczy, że tu mieszkasz!

Na co przeznaczane są moje pieniądze?

Podstawą opracowania projektu "Na co idą moje pieniądze" jest uchwała budżetowa Gminy Radzymin.
Sprawdź na co Gmina Radzymin przeznaczyła Twoje pieniądze w roku 2021: (kliknij w obrazek)

Grafika na co idą moje pieniądze.png

 


Jeśli chcesz sprawdzić, na co Gmina Radzymin przeznaczyła pieniądze w roku 2020 oraz jakie głównie zadania bieżące i inwestycyjne były finansowane m.in. z Twoich podatków, zajrzyj na stronę NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE 2020 lub kliknij w obrazek: 

Grafika na co idą moje pieniądze.png

 

Przewiń do góry